niedziela, 19 stycznia 2014

Promocje w marketach, jak nie dać się oszukać?

Kto nie lubi robić zakupów w supermarketach, gdzie w jednym miejscu możemy znaleźć i kupić dosłownie wszystko, począwszy od sprzętu RTV, AGD skończywszy na produktach spożywczych, a jakże pięknie specjaliści od marketingu potrafią nas zachęcić do zakupu rzeczy w promocyjnych cenach.
Szkoda tylko że często ceny podane na danym artykule, przy kasie okazują niestety zupełnie inne
Z reguły jednak jest tak że klient nawet się nie zorientuje że za dany towar zapłacił cenę wyższą niżeli tą którą market zachęcał nabywającego do kupna, bo przecież komu się chce wertować paragon przy kasie. Zatem zachęcam Was do kontrolowania Waszych rachunków za zakupy, bo gdy się zorientujecie iż cena jaką zapłaciliście za dany produkt jest wyższa niż ta promocyjna, możecie zawsze udać się do stoiska obsługi klienta, gdzie pracownik sprawdzi Wasz rachunek i porówna cenę z rzeczywistą ceną jaka jest podana na sklepie i odda Wam różnicę pieniędzy jaką zapłaciliście.
Jeśli okaże się że cena jest nieaktualna i po prostu przez nieuwagę jakiegoś pracownika została na sklepie, możecie zwrócić zakupiony towar i żądać zwrotu poniesionych kosztów, ponieważ podana cena wprowadziła Was w błąd.
Jeżeli chodzi o promocje warto porównywać ceny, bo często produkty np. 2 w cenie 1-ego przewyższają cenę tych samych produktów kupionych pojedynczo.
Tak moi drodzy w marketach należy być dobrym matematykiem i detektywem w jednej osobie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz