niedziela, 9 lutego 2014

Jak ujędrnić ciało i poprawić krążenie, wspaniała moc wody.

Jeśli chcesz by Twoje ciało było piękne i jędrne, by krążenie krwi w Twoim organizmie było odpowiednie, by nogi nie puchły, by Twoje piersi zachowały doskonałą jędrność i elastyczność przez długi czas, by Twoje ciało zregenerowało się po ciężkim treningu czy nie lekkim dniu w pracy, zalecane są kąpiele na przemian ciepłą i chłodną wodą.

Jest to sposób dostępny dla wszystkich, można go wykonać w zaciszu własnej łazienki, a skutki i działanie takiej kąpieli są doprawdy rewelacyjne.

Jednak pamiętajmy by taki prysznic przynosił oczekiwane rezultaty, należy wykonywać go systematycznie, bo jednorazowy taki prysznic nie przyniesie pożądanych efektów, mowa tu oczywiście o ujędrnieniu skóry, jednak jeśli chcemy się zregenerować i nasze ciało po treningu czy ciężkiej pracy jak najbardziej jednorazowa kąpiel w zastosowaniu wody na przemian ciepłej i zimnej będzie bardzo skutecznym sposobem.

Należy wiedzieć że taki prysznic zawsze zaczynamy polewając nasze ciało ciepłą wodą, od góry w dół, a kończymy na chłodnej wodzie i tu polewamy nasze ciało od dołu w górę, to wszystko po to by nie doznać szoku termicznego.

Jeśli chcesz ujędrnić swe piersi, zastosuj prysznic na przemian ciepłą i zimną wodą, wykonując koliste ruchy wokół piersi. Taki masaż wykonaj najpierw jednej z piersi, następnie drugiej, pamiętaj zawsze zaczynaj od ciepłej wody i kończ masaż wodą na zimnej wodzie!

Dodam że taki przemienny prysznic również wspaniale pomaga walczyć w walce z cellulitem.


2 komentarze:

  1. Bardzo dobry artykuł. Szczególnie przychylę się do 'hartowania' skóry ciepłą i zimna wodą. Naprawdę przynosi pożądane efekty! Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję pięknie za miłe słowa i zapraszam do przeczytania innych postów, mam nadzieję że będą równie dobre i pożyteczne.
    Pozdrawiam serdecznie !!!

    OdpowiedzUsuń